saada kiri
|
sisukaart
EST
ENG
RUS
BKHL 2023
Tornaado Spring Cup 2023
Tornaado Cup U12
Olümpia Cup 2020
Hoki.ee Cup 2019
Olümpia Cup 2019
Cup of Friendship
Hoki.ee Cup 2018
Olümpia Cup 2018
Hoki.ee JR Cup 2018
Hoki.ee Cup 2017
Olümpia Cup 2017
Jüg. Gürr. Cup 2017
Hoki.ee Cup 2016
Olümpia Cup 2016
Baltic League 2016
Olümpia Cup 2015
Hoki.ee Cup 2015
Hobby League
Statistics Hobby League
Top League
Frontier Elite 2015
Baltic League 2015
Hoki.ee Cup 2014
Olümpia Cup 2014
Frontier Elite 2013
Hoki.ee Cup 2013
Olümpia Cup 2013
Euro Hoki Tuur 2012
Olümpia Cup 2012
Trüki leht
Statistics Hobby League
Punktid
1.
Dmitry Teplyakov
Bruins Novogorsk group A
17
2.
Pavel Finozhenkov
Bruins Novogorsk group A
13
3.
Jarmo Saarinen
RT-Kiekko group B
12
3.
Matti Klemettinen
HC Rangerit group A
12
3.
Jukka Toivonen
HC Oak Oulu group B
12
4.
Ragnar Russ
Elion group A
11
5.
Janne Riipi
HC Reinot group A
9
5.
Ville Kaasalainen
HC Boosters group B
9
6.
Joonas Näätsaari
HC Rangerit group A
8
6.
Kaitsu Petäjäkangas
HC Oak Oulu group B
8
vaata kogu nimekirja
Väravad
1.
Dmitry Teplyakov
Bruins Novogorsk group A
13
2.
Janne Riipi
HC Reinot group A
9
2.
Jukka Toivonen
HC Oak Oulu group B
9
3.
Matti Klemettinen
HC Rangerit group A
7
4.
Ragnar Russ
Elion group A
6
4.
Kasperi Kuusela
HC Rangerit group A
6
4.
Ville Kaasalainen
HC Boosters group B
6
5.
Mika Huhtala
HC Boosters group B
5
5.
Samu Hietakangas
KieHa Akatemia group A
5
5.
Joni Korkeamäki
HC Boosters group B
5
vaata kogu nimekirja
Söödud
1.
Pavel Finozhenkov
Bruins Novogorsk group A
8
2.
Jarmo Saarinen
RT-Kiekko group B
7
3.
Antti Seppälä
HC Rangerit group A
5
3.
Matti Klemettinen
HC Rangerit group A
5
3.
Ragnar Russ
Elion group A
5
3.
Mika Savolainen
RT-Kiekko group B
5
4.
Joonas Näätsaari
HC Rangerit group A
4
4.
Kaitsu Petäjäkangas
HC Oak Oulu group B
4
4.
Aki Heikkilä
HC Boosters group B
4
4.
Pasi Tauriainen
HC Boosters group B
4
vaata kogu nimekirja
Karistusminutid
1.
Pasi Tauriainen
HC Boosters group B
30
2.
Indrek Linde
Mark Winner group B
27
2.
Sergei Gaponov
Mark Winner group B
27
3.
Teemu Paalanen
KieHa Akatemia group A
8
3.
Lari Kahre
KieHa Akatemia group A
8
3.
Gabriel Drescher
HC Reinot group A
8
3.
Mikko Eloranta
KieHa Akatemia group A
8
4.
Osku Saarensilta
RT-Kiekko group B
6
4.
Dmitri Zomov
Elion group A
6
4.
Andrei Stoljarov
Mark Winner group B
6
vaata kogu nimekirja